Go

2 390 Kč

Procházky se psem nebyly nikdy zábavnější

První a jediné vodítko na světě, které vám samo změří čas vycházky, vzdálenosti a především ukládá kompletní historii vašeho venčení do mobilní aplikace.

Sledování délky procházky

Získáte přehled o své aktivitě a o aktivitě svého pejska. Data se ukládají, takže se můžete vracet k historii svých procházek. Stačí pouze vodítko propojit s vašim chytrým telefonem.


Záznam trasy

Vodítko automaticky zaznamenává pěší cestu. Pokud venčí pejska třeba Vaše děti, budete mít vždy přehled o tom kudy chodí.

Stop zmeškaným hovorům

Vodítko synchronizujete se svým mobilem, a to vás při chůzi upozorní, že vám zvoní mobil. A co víc, pomocí vodítka ho můžete i zvednout!

Záznam trasy

Vodítko automaticky zaznamenává pěší cestu. Pokud venčí pejska třeba Vaše děti, budete mít vždy přehled o tom kudy chodí.

Nejlepší materiály. Skvělý pocit.

Vnější rukojeť je vyrobené z pevného a odolného polykarbonátu, vnitřní část z měkkého polyetylenu. Vodítko se příjemně a bezpečně ovládá

Procházejte se v barvách

Vybrat si můžete z různých barev obojku a jedinečného designu, který zaujme na první pohled. Tento chytrý obojek je navržený tak, aby si ho oblíbili majitelé domácích zvířat i sami psí mazlíčkové. Třešničkou na dortu ve funkčnosti je několik typů vodítek (standardní, reflexní, tlumící nebo protiskluzové).