Fresh

1 290 Kč

Chytrá miska pro menší psy a kočky

Dokonalý krmný plán a antibakteriální ochrana pro zdravý život psa a kočky. Miska Fresh obsahem 0,45l je vhodna pro menší psy a kočky.

Seznamte se s chytrou miskou vašeho mazlíčka

Aplikace určí podle váhy, plemene, stáří psa a dalších faktorů dokonalý krmný plán a miska zváží potřebnou dávku krmiva.

0,45l kapacita znamená přibližně 300 gramů suchého krmiva, nebo 500 gramů mokrého krmiva. Fresh je tedy vhodný pro menší psy a kočky.

Jednoduché vážení krmiva

Už se nestane, že váš pes nebo kočka bude nechtěně přibírat na váze, nebo naopak bude mít nedostatek živin. Spolu s mobilní aplikací vždy budete vědět kolik a kdy krmit.


Komfort a bezpečnost

Děláme pro vás a vaše zvířátko to nejlepší, abychom je udrželi zdravé na nasycené. Navíc konstrukce misky minimalizuje riziko vylití vody nebo vysypání granulí, jak je to běžné u jiných produktů.

Bezpečnost
Certifikace několika mezinárodními normami, jako je RoHS, CE, FCC v USA a Korea FDA (pro BioCleanActTM materiál).

Silný antibakteriální účinek. Pryč s průjmy!

BioCleanAct je nový antibakteriální materiál, který potlačuje bakterie, jako je například Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus Rosenbach a pod.

Ve srovnání s ionty stříbra (Ag +), je BioCleanAct bezpečnější a efektivnější způsob likvidace bakterií.

Podívejte se na video

Dokonalý design a kvalitní materiály

Promyšlený design do každého detailu oceníte ve vaší domácnosti jak vy, tak i vaši mazlíčci díky pohodlí při konzumaci stravy.

Žádné voda a krmivo mimo misku

Díky pogumované vrstvě u misky Petkit Fresh, je maximálně zamezeno nežádoucímu rozlití vody nebo vysypání granulí. Pogumovaná vrstva drží kovovou misku jako přibitou!

Baterie na více než rok* provozu

Ikdyž se jedná o elektronické zařízení, nemusíte se bát, že jej musíte neustále nabíjet nebo vyměňovat baterie. Díky skvělé optimalizaci vydrží baterie více než rok provozu.

Ocenění

iF Award | Red dot design award-2016

iF Award | Red dot design award-2016

iF Award | Red dot design award-2016

Co lidé říkají o Petkit
K dispozici na