Fresh Metal

1 690 Kč

Chytrá miska pro velký hlad koček a psů

Dokonalý krmný plán a Anti-bakteriální ochrana pro zdraví život psa a kočky Miska Freshs Metal s obsahem 1,7L je vhodna pro psy a kočky s větší spotřebou.

Když velký hlad vyžaduje velkou misku

Miska zváží potřebnou dávku krmiva a určí dokonalý krmný plán pejska i kočičky. Přes mobilní aplikaci zdarma zaznamenáváte všechny potřebné informace.

1,7L kapacita znamená 750 gramů jídla. Fresh Metal je vhodný pro střední a velké psy.

Jednoduché navážení krmiva

Už se nestane, že váš pes nebo kočka bude přežraná nebo naopak bude mít nedostatek jídla. Spolu s mobilní aplikací vždy budete vědět kolik krmiva dát.


Snadná údržba

Doporučujeme pravidelně misku umývat pro zachování čistoty a zdraví zvířete. Fresh Metal je snadno umyvatelný a lze ho umývat i ve vaši mičce.

Jednoduše vyměnitelná, 100% nerezová ocel

Vyrobeno z nerezové oceli 304, která je odolná vuči korozi a kyselinám. Tato ocel se velmi často využívá i ve zdravotnickém zařízení. Jemná povrchová úprava misky zabraňuje v usazování nečistot a lze misku pohodlně umýt.

Dokonalý design a kvalitní materiály

Promyšlený design do každého detailu ocení vaši mazlíčci díky pohodlí při konzumaci stravy. Čistý design misky podpoří i vaši domácnost.

Více než rok* provozu

Ikdyž se jedná o elektronické zařízení, nemusíte se bát, že jej musíte neustále nabíjet nebo vyměňovat baterie. Díky skvělé optimalizaci, vydrží baterie více než rok* provozu.

Protiskluzová ochrana

Díky pogumované vrstvě u misky PetKit Fresh Metal, je maximálně zamezeno nežádoucímu rozlití vody nebo vysypání granulí. Pogumovaná vrstva drží kovovou misku jako přibitou!

Pohodlí pro zvíře

Při návrhu misky jsme mysleli na vše. 5. stupňové zkosení misky dává zvířeti maximální pohodlí při konzumaci potravy a pití.