Fit P2

1 990 Kč

Monitoring aktivit a životního stylu psů a koček

Maximální přehled o vašem mazlíčkovi. Kdy má hlad. Jak spí. Jakou má náladu. To vše a mnohem víc.

Monitoring aktivit

Pokročilý snímač P2 záznamenáva činnosti vašeho zvířátka každý den (24/7), shromažďuje informace, které odešle na Cloud (server pro ukládání dat, souborů apod.) pro výpočty a analýzy, kde vyhodnotí skutečný výkon a data zobrazí v mobilní aplikaci.

Spánek

Fit P2 vám zaznamenává přesný čas spánku vašeho domácího mazlíčka a sleduje jeho kvalitu spánku.

Dokonalý plán krmení

Podle informací získaných pomocí P2 monitoru aktivity lze přesně vypočítat vynaložené kalorie. Množství jídla pro vašeho mazlíčka lze tak snadno kontrolovat.

Užitečné funkce

Monitoring kalorií a doporučení krmení

V závislosti na informacích o vašem mazlíčkovi, P2 monitor aktivity dokáže vypočítat přesné kalorie, které je potřeba vynaložit. P2 monitor aktivity dokáže kontrolovat správny přísun potravy vašeho mazlíčka

Detekce nálady a analýza zdraví

Každý pohyb vašeho mazlíčka je zaznamenáván, díky tomu P2 dokáže zjistit i nejmenší rozdíly v jeho náladě. Zároveň navrhne kroky pro zlepšení zdraví vašeho mazlíčka.

Moderní technologie a voděodolnost

Díky moderním technologiím zlepšíte zdravotní stav Vašeho mazlíčka. Zařízení je zcela vodotěsný pro pohodlnější použití a bezpečí vašeho miláčka

Technologický zázrak

P2 monitoru aktivity je vyroben z magnolia, který nejenže je vysoce kvalitní už na dotyk ruky, ale také velmi lehký a disponuje vysokou odolností proti tlaku. Mikronový povrch zaručuje hladkou a jemnou strukturu. P2 monitor aktivity je tak schopen vydržet tvrdý náraz a zachovat si jeho robustnost a původní tvar.