Eversweet Travel

790 Kč

Bez žízně na cestách

První jedno-ruční osvěžení pro psa. Unikátní design láhve pro jednoduché a zdravé osvěžení.

Spolehlivá kvalita. Lepší manipulace.

Těsný uzávěr, bezpečnostní zámek a kompaktní rozměry umožňují bezproblémový transport ve vašem batohu. Hloubka koryta s vodou brání v rozlití vody, díky tomu lze dát napít vašemu psovi v autě nebo uvnitř místnosti.

Jedinečný průtok vody

FIltrace zaručuje čerstvost vody. Voda je z fontány vyvěrována, takže domácí zvířata (psy nebo kočky) budou mít permanentní přístup k čerstvé vodě, což ocení především během dne po nějaké aktivitě, třeba po venčení.

Móda je život

Když žijete v metropoli, musíte brát ohled i na to jak vypadají doplňky, které nosíte. Láhev má standardní rozměry, které jsou pohodlné do ruky a do každé situace. Zároveň design láhve, lze barevně přizpůsobit, jelikož ho nabízíme v několika barvách.

Přenosný systém čištění

Aktivní uhlí může odstranit nečistoty a snížit obsah chloru. Vyměnitelný uhlíkový filtr vydrží na 100 použití je šetrný k životnímu prostředí.

Silný antibakteriální efekt

BioCleanAct je materiál, který jsme použili pro otevřený pitný žlab, aby bránil v šíření bakterií.

Bezpečnostní zámek

Jedno přepnutí zámku a voda z láhve se dostane do pitného žlabu, stejým způsobem zase láhev zabezpečíte.

Tajemství zdravého pití

Eversweet Travel splňuje požadavky na dechlorace standardu 43 v NSF/ANSI. Materiál je 100% extrakce z kokosové slupky, která odstraňuje nepříjemné pachy a zbytky chlorace. Díky dávám čerstvé vody se bude váš pes cítit dobře a plný energie.